• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
 

Hradné múzeum

Mestské múzeum

Info centrum

Mestská knižnica

 

30. mája usporiada CVČ Iuvenes, Hradné múzeum vo Fiľakove a Mestské kultúrne stredisko Deň detí vo Fiľakove. Podujatie sa začína o 10:00 hodine na Námestí Slobody, kde organizátori čakajú každého so zaujímavým kultúrnym programom, tvorivými dielňami a rôznymi atrakciami.

V rámci kultúrneho programu vystúpia žiaci miestnych MŠ, ZŠ a ZUŠ, folklórny súbor Jánošík, tanečná skupina Universal Group, ale divadelno-rozprávkovými predstaveniami sa prezentuje aj Divadlo Harry Theater z Banskej Bystrice a Paramisi Társulat zo Sečian.
Program bude pokračovať zábavnými súťažami šikovnosti, statickou ukážkou Policajného zboru SR a ukážkami Dobrovoľného hasičského zboru, v repertoári s prekážkovou dráhou a obľúbeným púšťaním peny. Deti budú mať možnosť počas celého podujatia bezplatne vyskúšať nafukovací skákací hrad, maľovanie tváre, detské tetovačky, výrobu magnetiek a pestrofarebných papierových kvetov. Okrem zážitkov ich čakajú aj zaujímavé ceny, héliové balóny a sladkosti. Organizátori každého srdečne očakávajú a touto cestou ďakujú za finančné a vecné dary všetkým sponzorom podujatia, ktorými sú: Mesto Fiľakovo, Dometic Slovakia s.r.o., THORMA Výroba, k.s., Democolor, Mediacity, Vegart Graphics, Linde Gas k.s., Agrocentrum.

Deň detí vo Fiľakove

 
 
 
 
Používame cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať pre vás lepšie služby.