• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
 

Hradné múzeum

Mestské múzeum

Info centrum

Mestská knižnica

 

Dňa 22. februára 2013 navštívi Fiľakovo Vujity Tvrtko, reportér a moderátor maďarskej televízie TV2 a nositeľ maďarskej Pulitzerovej ceny. Poobede o jednej sa stretne so študentmi fiľakovského gymnázia a strednej odbornej školy a žiakmi deviatych tried maďarských škôl Fiľakova a Radzoviec v rámci netradičnej hodiny náuky o spoločnosti.

meghivoVečer o 17,00 očakáva záujemcov do priestorov Mestského kultúrneho strediska (niekdajšieho Klubu) na stretnutie pod názvom „Pekelné príbehy - Anjelské príbehy, alebo dve hodiny okolo Zeme s Vujity Tvrtkom“ spojené s premietaním filmu.

Vujity Tvrtko zavedie divákov do zákulisia najzábavnejšej diktatúry sveta a odhalí realitu Černobyľu, mystiku Čiernej Afriky a tajomstvá Severnej Kórey zapečatené siedmymi pečaťami. Prednáška bude prebiehať v maďarskom jazyku. Organizátorom podujatia je Hradné múzeum vo Fiľakove - Mestská knižnica vo Fiľakove a spoluorganizátorom Mestské kultúrne stredisko vo Fiľakove.

Z dôvodu očakávaného veľkého záujmu o podujatie žiadajú organizátori všetkých záujemcov, aby si podľa možnosti zakúpili lístky v predpredaji v Mestskej knižnici vo Fiľakove (v budove Vigada).

Večer s Tvrtkom, na ktorý nikdy nezabudnete! Večer, ktorý Vás spraví silnejším!

 
 
 
 
Používame cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať pre vás lepšie služby.